Я дуже Вам вдячна за Вашу роботу! Ви швидко відреагували на наше прохання нам допомогти. Швидко і чітко зорієнтувались, що саме нам потрібно, без зайвих розмов і питань. Ми відправили нашого хворого, на жаль, без супроводу близьких людей. Але хлопці віднеслись до нього із турботою і розумінням всіх потреб. Довезли дуже акуратно. Наш хворий був зворушений таким відношенням до себе. Хлопцям моя велика подяка! Рекомендую!
Дякую за кваліфіковану допомогу в перевезенні бабусі. Без вас ми б не впоралися. Ціна, якість, ставлення санітарів, обладнаний автомобіль – все на найвищому рівні. Дякую.
Так як в основному відгуки допомагають мені визначитись у виборі послуг, хочу залишити тут відгук. Коли постала гостра потреба в реанімобілі, для того щоб перевезти тяжко хворого батька з Рахова до Києва, я почала шукати в Гуглі компаніі, які цим займаються, але складність була ще в тому, що потрібно було день у день! Після десятків продзвонів, в яких я чула тільки відмову (через відсутність машин або ж неможливості сьогодні приїхати) або ж захмарну суму, нарешті я потрапила на хлопців і почула таке необхідне: «так, виїжджаємо хоч зараз»!!! Що мене приємно здивувало. Екіпаж дійсно виїхав за 10-15 хв після авансу і вже за чотири години прибули в лікарню, забрали батька і в цей же день повезли до Києва. Так як з родичів ніхто не їхав, Орест тримав з нами зв’язок та оповідав стан батька. Це тішило, бо вся родина хвилювалась. Також, Орест давав цінні поради по телефону, що стосувалися лікування і догляду. Відгук мого батька: «дуже уважні хлопці» Отже, враження приємні, що в замовника, що в пацієнта. Цінова політика помірна, що теж дуже важливо! Дякую)

Велике вам спасибі! Я дуже рада рекомендувати вас усім. І знаю, що на вас завжди можна розраховувати.

Велика подяка цієї компанії, і саме працівникам, за їх непосильну допомогу нужденним людям. Ви дуже сильно допомагаєте, роблячи це швидко і якісно

Дякую за ваше люб'язне обслуговування. Обов'язково колись скористаємося вашими послугами.

Хотілося подякувати за Вашу роботу! Замовлення ухвалили оперативно, приїхали за часом хвилину на хвилину, на домовлений час. Співробітники дуже акуратні, ввічливі та компетентні – заспокоювали та підтримували морально клієнта. Велике Вам спасибі за Вашу роботу!

Профессионализм водія. Кордон пройшли швидко. Зупинки у дорозі були добре сплановані, чиста машина. Все продумано та зручно. Загалом усім задоволена. Надійна компанія, що заслуговує на довіру.

Осблуговування дуже гарне, ось нещодавно була потреба. Оператори проконсультували, порівняли декілька варіантів, розказали плюси та мінуси.

Надійна компанія, ввічливе обслуговування.
Дякуємо Вам за безпечну подорож та порядність. І все буде Україна.

Цю компанію медичного транспорту можна рекомендувати. Вони не тільки правильно доглядають за пацієнтом з медичної точки зору, але й виявляють велику емпатію до людини.

Дякую вам за ваш професіоналізм та гарне ставлення до клієнтів. Транспортні послуги виконуються без будь-яких застережень ... пунктуально, гарно та професійно

Адекватні, пунктуальні, ввічливі хлопці та дівчата. Довезли нас швидко у теплій, м'якій машині. Ми залишились задоволеними.
Хочу залишити позитивний відгук насамперед про співробітників, за їхню працю, відповідальність та прихильність до людей
Ви швидко відреагували на наше прохання нам допомогти. Швидко і чітко зорієнтувались, що саме нам потрібно, без зайвих розмов і питань. Ми відправили нашого хворого, на жаль, без супроводу близьких людей. Але хлопці віднеслись до нього із турботою і розумінням всіх потреб. Довезли дуже акуратно. Наш хворий був зворушений таким відношенням до себе. Хлопцям моя велика подяка! Рекомендую.
Щиро вдячні вам за вашу роботу! Швидко та якісно транспортували дитину з онкологічним діагнозом у важкому стабільному стані на лікування в Італію! Віднеслись з розумінням ситуації та турботою. Ціна найнижча порівняно з іншими перевізниками такого профілю.Рекомендуємо всім.
Щиро дякую Вам за ваші послуги дуже хороша бригада комфортно та зручно РЕКОМЕНДУЮ!!!