Перевезення хворого – це відповідальний і важливий захід, який вимагає підготовки та особливої уваги. Якщо вам доводиться зіткнутися з такою ситуацією, важливо знати, як правильно організувати перевезення і мінімізувати ризики для пацієнта.

Насамперед, необхідно підготувати пацієнта до перевезення. Це означає, що необхідно забезпечити зручну позицію, зафіксувати всі катетери, шприци, дренажі і т.д. Для цього можна використовувати спеціальний транспортний носійний інвентар - каталки, ноші, стільці-коляски і т.д. Важливо також подбати про безпеку пацієнта. Для цього необхідно вибрати оптимальний маршрут та транспортний засіб. Якщо пацієнт перебуває у критичному стані, то потрібно забезпечити постійне медичне спостереження та догляд.

Якщо ви не професійний медичний працівник, то найкраще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців – медичних працівників, які мають досвід у перевезенні лежачих пацієнтів.

У будь-якому випадку, перевезення хворого – це відповідальний захід, який вимагає особливої ретельності та уваги. Але якщо ви правильно підготуєтеся і дотримуєтеся всіх необхідних запобіжних заходів, то перевезення пройде безпечно і успішно.

Приватна швидка допомога – одна з найважливіших та необхідних послуг сучасного медичного обслуговування. На жаль, державні медичні установи не завжди можуть забезпечити швидке та ефективне надання медичної допомоги в екстрених ситуаціях. Приватна швидка допомога виникає як альтернатива, щоб допомогти пацієнтам отримати своєчасну та якісну медичну допомогу.

Приватна швидка допомога, на відміну від державної, надає ширший спектр послуг та має переваги у швидкості та ефективності. Наприклад, кваліфіковані медичні працівники в приватних компаніях можуть швидко надати необхідний медичний діагноз і надати першу допомогу на місці події, що важливо для хворих, які потребують швидкої допомоги.

Вже понад 1000 перевезених пацієнтів по всій Україні, ми маємо позитивні відгуки та високі оцінки наших клієнтів, багато повторних звернень.

Ми виконуємо перевезення пацієнтів:

 • З лікарні до дому
 • На прийом до лікаря з дому
 • Під час виписки з лікарні
 • З лікарні до лікарні

У нас перевезення лежачих хворих дбайливе і грамотне для всіх пацієнтів, у різному стані.
Турбота про пацієнтів, шанобливе і дбайливе ставлення до них, тактовність і запобігливість – ті головні принципи, на яких ґрунтується наша щоденна діяльність.

Спеціалізований транспорт для лежачих людей після виписки із лікарні.

Безпечне та швидке транспортування до пункту призначення у місті та за його межі.

Дві основні сфери, в яких потрібна оренда машини швидкої допомоги з роботою медичного персоналу, обслуговування подій та перевезення лежачих хворих, але бувають інші ситуації, за яких ми надаємо дану послугу.

Оренда швидкої допомоги Львів– потрібна в тому випадку, якщо вам необхідна екстрена медична допомога від державної медичної невідкладної допомоги. Цей різновид медичної приватної послуги актуальний досить часто. Ще вам може бути цікава оренда швидкої допомоги як для транспортування, так статичної роботи медичного персоналу.

Оренда швидкої допомоги Львів

У нас найчастіше приватну швидку допомогу замовляють у таких ситуаціях:

Це, звісно - транспортування лежачих хворих.
На різноманітні громадські заходи.

Але при цьому важливо розуміти, що наші машини швидкої допомоги оснащені медичним обладнанням, як і карети звичайної швидкої допомоги:

Перевезення на медичне обстеження 

Наша компанія пропонує послугу медичного транспортування хворих до будь-якої лікарні Львова та області для проведення обстеження та назад.
Найчастіше подібна процедура потрібна коли є труднощі з пересуванням самостійно, для лежачих хворих, для людей похилого віку, при захворюваннях опорно-рухового апарату, при травмах, переломах.

У нас великий досвід виконання доставки пацієнтів на обстеження з дому до лікарні зі спеціальним обладнанням для зручного транспортування хворих. Доставляє пацієнтів між лікарнями, на процедури різного характеру, МРТ, УЗД, додому.
Часто нашим пацієнтам потрібна допомога з підйомом чи спуском між поверхами. Також ми готові супроводжувати пацієнта під час доставки на процедури, почекати скільки потрібно і доставити назад, звідки привезли.

 • Медичне таксі з лікарні додому після виписки
 • Термінове перевезення малорухливих людей у Львові та області.
 • Доставка потерпілого на реанімобілі на МРТ, УЗД, рентген, томографію
 • Доставка лежачих хворих до лікарні на обстеження та планові процедури
 • Платне швидке перевезення хворих із лікарні до лікарні
 • Допомога у переїзді маломобільних пасажирів з міста до міста, по Україні
 • Транспортування з однієї лікарні до іншої на госпіталізацію
 • Перевезення людей похилого віку в санаторії, пансіонати, будинки для людей похилого віку
 • Транспортування пацієнтів до реабілітаційного центру
 • Приватна швидка медична допомога
 • Медтаксі, послуга переміщення не ходячих людей, спинальників
 • Доставка з переломом, травмою, на каталці, на інвалідному візку

Больних з таким діагнозом госпіталізують в найближче неврологічне відділення, де фахівці проводять невідкладну терапію. При цьому важливо почати лікування як можна раніше, що дозволить максимально підвищити ймовірність повного відновлення порушених функцій організму після консультації.

Через кілька днів, в залежності від стану хворого, його переводять з реанімації у відділення інтенсивної терапії, де він зазвичай проводить дві-три неділі. Однак на цьому лікуванні консультація не заканчується, потрібна додаткова реабілітація (полгода-год).

Частичне відновлення відбувається через 1-2 місяці, повне, можливо, через 2-3 місяці, але залежить від реабілітаційного потенціалу пацієнта. Консультація з вираженим неврологічним дефіцитом - грубий параліч обличчя, кінцівок, серйозні порушення координації.

Особливості доставки людей, перенесших консультації

Перевозка больного после консультации представляет собой довольно непростую задачу по целому ряду причин. Так, консультація поза залежністю від того, чи є річ про ішемічний або геморрагічний варіант, може поражати самі різні області мозку, при цьому людина може виявитися як частково паралізованим, так і повністю позбавленим можливості до самообслуговування або навіть підтримки життєво важливих функцій.

Мережа медичного транспорту цілодобово надає такі послуги з транспортування хворих:

Медичний транспорт – це важливий елемент охорони здоров'я, який забезпечує перевезення хворих та травмованих людей до медичних закладів. У Львіві також є розвинена мережа медичних транспортних служб, яка гарантує швидку та якісну допомогу в екстрених ситуаціях.

Одним із найважливіших завдань медичного транспорту є оперативна доставка пацієнтів до лікарень. Для цього у Львіві функціонує мережа медичних бригад, які оснащені всім необхідним обладнанням та приймають виклики цілодобово. Медичні бригади Львова готові надавати допомогу як у місті, так і у приміських районах.

Крім того, у Львіві є спеціалізований медичний транспорт. Це автомобілі «швидкої допомоги», які обладнані всім необхідним медичним обладнанням та можуть доставляти пацієнтів до лікарень у найкоротші терміни. Також у Львіві функціонує служба невідкладної медичної допомоги, яка здійснює виїзд на місце події з метою надання першої допомоги.

Важливо, що у Львіві медичний транспорт на високому рівні. Всі машини регулярно проходять технічні огляди та знаходяться у відмінному стані. Крім того, медичні бригади Львова працюють досвідченими та професійними лікарями, які мають великий досвід в екстреній медичній допомозі.

Перевезення лежачих хворих в будинок для людей похилого віку необхідно, якщо ви прийняли рішення помістити свого близького під нагляд кваліфікованого медичного персоналу, для здійснення професійного догляду в комфортабельних умовах пансіонату.

Служба працює лише на сучасних спеціалізованих іноземних машинах медичного призначення.

Наявність комфортних місць для супроводжуючих
Наявність двох місць для супроводжуючих в автомобілі, щоб ви могли всією сім'єю поїхати однією машиною.

Перевезення лежачого хворого починається з організації процесу. Компетентні фахівці консультуються з лікарем про фізичний стан лежачого хворого на момент звернення за допомогою, про показання та протипоказання при транспортуванні. Після чого, згідно з рекомендаціями лікаря, складається докладний план планового транспортування в будинок для людей похилого віку, з прорахунком можливих ризиків. Супровід при транспортуванні надає кваліфікований, досвідчений персонал, здатний надати першу допомогу при непередбачених обставинах.