Медична компанія надає цілодобові послуги медичного транспорту у Львіві та Львівській області, а також по території України.

Медичний транспорт – це невід'ємна частина охорони здоров'я у будь-якому місті, у тому числі й у Львіві. Незважаючи на те, що іноді нам здається, що наші міські дороги надто завантажені та забиті, медичні працівники, як і раніше, можуть оперативно та ефективно доставити пацієнта до лікарні чи лікаря.

Наша компанія в Львіві та  області надає послуги з професійного перевезення пацієнтів на спеціалізованому медичному транспорті.

Кожен такий засіб пересування оснащений необхідним обладнанням та медичною апаратурою, щоб забезпечити пацієнтові швидке та кваліфіковане надання медичної допомоги. У машинах швидкої медичної допомоги зазвичай є все необхідне для проведення реанімації, у тому числі дефібрилятор, інгалятор і навіть електрокардіограф.
У Львіві працюють професійні лікарі та санітари, які швидко реагують на виклики та у найкоротші терміни надають допомогу пацієнтам.
Одним із пріоритетів медичного транспорту на Львівщині є максимально швидке реагування на виклики та максимально швидке доставлення пацієнта до лікувального закладу. Для цього наші медики використовують сучасні технології та обладнання, щоб забезпечити швидке та ефективне надання медичної допомоги у критичних ситуаціях.
Таким чином, медичний транспорт у Львіві – це не тільки машини та обладнання, а й висококваліфіковані професіонали, які здатні оперативно та компетентно надавати допомогу пацієнтам у будь-якій ситуації.

Наші машини швидкої допомоги оснащені всім необхідним, пристосовані для перевезення хворих у Львіві, обладнані відповідно до чинних правил. Автомобілі мають згоду Міністерства внутрішніх справ та адміністрації на використання світлових та звукових сигналів як аварійні транспортні засоби у дорожньому русі.


Доставка пацієнтів у лікарню Львів

Спеціалізована медична машина дозволяє швидко перевозити пацієнтів на заплановане обстеження або лікування до медичних центрів та лікарень.

Спеціалізована медична машина – це нічим іншим, це приватна швидка допомога. Машина швидкої допомоги має відповідне медичне обладнання та принаймні одного фельдшера чи медсестру. Це дозволяє безпечно перевозити хворих та людей з обмеженими можливостями, які з різних причин потребують відповідних послуг перевезення.

Транспортування машиною швидкої допомоги Львів
Спеціалізована бригада невідкладної допомоги, що складається з лікаря, медсестри та фельдшера, які мають відповідну кваліфікацію для виконання медичного транспортування пацієнтів у тяжкому стані на обстеження до медичного центру.

Найчастіше ми виконуємо доставку пацієнтів до медичних закладів (лікарень),
перевезення на виконання планових медичних заходів: на обстеження, процедури чи консультації тощо.
Досить часто нам замовляють транспортування пацієнтів з дому до будинку для людей похилого віку чи хоспіси, або ж у санаторії та реабілітаційні центри Львів.
Ми надаємо комплексну послугу доставки хворих та інвалідів (тобто від ліжка до ліжка), також сюди входить підйом та спуск з поверху до машини та навпаки.
Саме транспортування може бути як у лежачому положенні, так і в сидячому положенні, природно можливо і в супроводі близьких.
У нас давня плідна співпраця з багатьма лікувальними закладами у Львіві, тому ми також надаємо допомогу в прийомі пацієнта до лікарняної палати або лікаря-фахівця, ознайомлення з медичною документацією, транспортування на медичну процедуру.