Не сумнівайтеся та замовляйте спеціалізований транспорт у таких ситуаціях:

Доставка хворого до західних областей з Львова
Перевезення хворих з Львова за кордон

До речі, перевезення хворих із дому до лікарні також може здійснюватись на такому авто. Наприклад, часто «медперевезення» замовляють для планових обстежень лежачих хворих або перевезення людини з однієї лікарні до іншої.

Однак на сьогоднішній момент такі послуги є досить доступними (за винятком складних випадків).

Ми можемо перевозити лежачих хворих з Львова до Полтави, Львова чи Ужгорода. Також ми перевозимо хворих з Львова безпосередньо за кордон - перевезення з Львова до Польщі або Німеччини.
Спеціальний медичний транспорт та досвідчений персонал допоможе вам перевезти лежачого хворого з усім можливим комфортом зі східної України до західних областей або за кордон.

Перевезти хворого з лікарні спеціальним транспортом безпечно та комфортніше для пацієнта. Наприклад, при перевезенні лежачих хворих — у стандартно обладнаному легковому авто немає можливості зручно лягти, про громадський транспорт у таких випадках взагалі не йдеться.

Перевезти лежачого хворого з лікарні додому
Тому, коли йдеться про те, що потрібно перевезти лежачого хворого з лікарні додому, лікарі радять викликати спеціальний транспорт. У такому авто пацієнту буде зручно, а в дорозі безпечно.