Перевезення хворого – це відповідальний і важливий захід, який вимагає підготовки та особливої уваги. Якщо вам доводиться зіткнутися з такою ситуацією, важливо знати, як правильно організувати перевезення і мінімізувати ризики для пацієнта.

Насамперед, необхідно підготувати пацієнта до перевезення. Це означає, що необхідно забезпечити зручну позицію, зафіксувати всі катетери, шприци, дренажі і т.д. Для цього можна використовувати спеціальний транспортний носійний інвентар - каталки, ноші, стільці-коляски і т.д. Важливо також подбати про безпеку пацієнта. Для цього необхідно вибрати оптимальний маршрут та транспортний засіб. Якщо пацієнт перебуває у критичному стані, то потрібно забезпечити постійне медичне спостереження та догляд.

Якщо ви не професійний медичний працівник, то найкраще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців – медичних працівників, які мають досвід у перевезенні лежачих пацієнтів.

У будь-якому випадку, перевезення хворого – це відповідальний захід, який вимагає особливої ретельності та уваги. Але якщо ви правильно підготуєтеся і дотримуєтеся всіх необхідних запобіжних заходів, то перевезення пройде безпечно і успішно.

Перевезти лежачого хворого – з такою проблемою стикаєшся не щодня.

Як її вирішити?

Служба Аmbulance проконсультує Вас з усіх питань перевезення лежачого пацієнта. Аmbulance має досвід перевезень лежачих пацієнтів 11 років.

Тому ми радимо: не возіть своїх хворих на невідомо на чому -е скористайтеся послугами Служби перевезення хворих Львів, що має ліцензію, обладнані автомобілі та навчений персонал.

Перевезти хворого на автомобілі швидкої допомоги в належних умовах - це не дорого. Ви повинні бути впевнені, що з хворим не станеться нічого непередбачуваного під час транспортування.

Автомобілі швидкої медичної допомоги Аmbulance базуються у Львіві, але є партнери в інших містах України.

Міжміські та міжнародні перевезення лежачих хворих – ми спеціалізуємося на цьому.

Як успішно пройти митні процедури?

Які необхідні документи для перевезення хворого?

Що з собою взяти у дорогу?

Скористайтеся консультацією досвідчених співробітників Аmbulance!

Пацієнтам, яким необхідне транспортування з Європи.