Больних з таким діагнозом госпіталізують в найближче неврологічне відділення, де фахівці проводять невідкладну терапію. При цьому важливо почати лікування як можна раніше, що дозволить максимально підвищити ймовірність повного відновлення порушених функцій організму після консультації.

Через кілька днів, в залежності від стану хворого, його переводять з реанімації у відділення інтенсивної терапії, де він зазвичай проводить дві-три неділі. Однак на цьому лікуванні консультація не заканчується, потрібна додаткова реабілітація (полгода-год).

Частичне відновлення відбувається через 1-2 місяці, повне, можливо, через 2-3 місяці, але залежить від реабілітаційного потенціалу пацієнта. Консультація з вираженим неврологічним дефіцитом - грубий параліч обличчя, кінцівок, серйозні порушення координації.

Особливості доставки людей, перенесших консультації

Перевозка больного после консультации представляет собой довольно непростую задачу по целому ряду причин. Так, консультація поза залежністю від того, чи є річ про ішемічний або геморрагічний варіант, може поражати самі різні області мозку, при цьому людина може виявитися як частково паралізованим, так і повністю позбавленим можливості до самообслуговування або навіть підтримки життєво важливих функцій.

Такі пацієнти перевозяться в санітарному транспорті переважно в лежачому положенні, куди їх у сопровожденні медперсонала доставляють на крісло-каталку в вантажному ліфті, а при відсутності останнього – переносять в ручну на носилках.

Тому доставка хворого після консультації повинна здійснюватися виключно силами спеціалізованого транспорту, в якому є все необхідне для надання швидкої та невідкладної допомоги.

Частна швидка допомога надається всім необхідним, щоб здійснити транспортування хворого після консультації в будь-якому стані. Так, машини оснащені необхідним обладнанням для надання реанімаційної допомоги, підтримки життєво важливих функцій, а також широким набором медичних препаратів, що дозволяють відрегулювати артеріальний тиск, серцеву діяльність, усунути виражений хворобливий синдром і так далі.

Крім того, бригада швидкої допомоги зможе забезпечити перевезення хворого після консультації з однієї лікарні в інший, з лікарні в санаторій або будинок – поза залежністю від перебування і тяжкості пацієнта наша бригада швидкої допомоги зможе зробити все, щоб забезпечити швидку і максимальну доставку пацієнта в місце. призначення.