Перевезення лежачих хворих в будинок для людей похилого віку необхідно, якщо ви прийняли рішення помістити свого близького під нагляд кваліфікованого медичного персоналу, для здійснення професійного догляду в комфортабельних умовах пансіонату.

Служба працює лише на сучасних спеціалізованих іноземних машинах медичного призначення.

Наявність комфортних місць для супроводжуючих
Наявність двох місць для супроводжуючих в автомобілі, щоб ви могли всією сім'єю поїхати однією машиною.

Перевезення лежачого хворого починається з організації процесу. Компетентні фахівці консультуються з лікарем про фізичний стан лежачого хворого на момент звернення за допомогою, про показання та протипоказання при транспортуванні. Після чого, згідно з рекомендаціями лікаря, складається докладний план планового транспортування в будинок для людей похилого віку, з прорахунком можливих ризиків. Супровід при транспортуванні надає кваліфікований, досвідчений персонал, здатний надати першу допомогу при непередбачених обставинах.

Транспортування лежачого хворого вимагає спеціальної підготовки виїзної бригади, а так само обладнання в салоні автомобіля.

Спеціальний транспорт для перевезення лежачих хворих – реанімобіль оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє здійснювати моніторинг життєво-важливих показників під час транспортування лежачого хворого.

Спеціальная підготовка і професіоналізм виїзної бригади дозволяє оперативно реагувати в непередбачених обставинах і надавати кваліфіковану допомогу лежачому хворому при доставці в будинок престарілих.

Ми враховуємо потребу хворого у моральній підтримці, тому в салоні реанімобіля передбачені місця для супроводжуючих, які надають психологічну підтримку своєму тяжкохворому родичу при транспортуванні.